Novinky

Firma Birdpro

Toto poděkování je pro Jindřicha Nováka z firmy Birdpro, zajištující hudební akce, tiskoviny a další, který pomohl vzniku nového alba Protiklady.

V případě jakékoliv spolupráce je jeho tel. číslo: 720 343 350

Freestyle

Sleduj nové video rapperky SharkaSs, vyjádření se k blížícímu se albu a o změnách v osobním životě pomocí freestylu.

Skládání hudby

Šárka nyní dokončila své album a spolupracuje na jiných projektech,

například na prvním albu zpěvačky Edity Třískové,

kde skládá hudbu a album i celé produkuje.

Sleduj novinky týkající se alba na oficiálních profilech

instagram.com/rapperkasharkass/
facebook.com/rapperkasharkass/

Mimo moje území

Sleduj nový klip!

28.4.2017 vychází nové album Protiklady!

Album bude dostupné na internetu i v hmotné podobě.

Novinky!

Vyšel nový videoklip, který už podpořilo Tv Očko, kde proběhne 31.1 rozhovor! Také proběhly rozhovory v několika rádiích jako například Kiss Proton. Šárka startuje tour s kapelou Lola, se kterou brzy vydá nový singl. První data koncertů už jsou zvěřejněny.

Odkaz na nový videoklip Proč to tak cítím jenom já:

https://youtu.be/P6DlwNVe32Q

Nový videoklip Plusy a mínusy právě vychází

Nový videoklip Plusy a mínusy právě vychází včetně nového E.P. 2016, na kterém se také objevují skladby jako je Fly to the blue sky, Přání či Dokud to půjde. Vše se nachází na oficiálním youtube kanále rapperky SharkaSs.

Album lze koupit zde:

www.supraphonline.cz/album/236808-e-p-2016

d

Pod vodou ft. WolfGirl

Novinka se zpěvačkou WolfGirl! Sleduj tento videoklip zde:

https://www.youtube.com/watch?v=9bgyeTCEEMg

2wb

Reportáž v TV Prima

8.2.2016 ve 20:00 byla vysílána reportáž o SharkaSs v pořadu Top Star:)

http://play.iprima.cz/top-star/top-star-9-2-2016-sharkass

12669089_4703020973179_281760079_o

 

 

 

singl Fly to the blue sky slaví velký úspěch!

Singl Fly to the blue sky se v průběhu 5 týdnů v hitparádě Evropy 2  umístil 2x na prvním místě a tříkrat na místě druhém.

Děkuji za hlasy! Šárka

Novinky!

Šárka pilně pracuje na desce, které jí nejspíš vydá známe vydavatelství. Objevila se v Top Star magazínu na Primě, na mnoha zajímavých akcích a v současné době plánuje vydat velký připravovaný videoklip Pod vodou.

12179797_10205392679515705_997660196_n

Dále singl Fly to the Blue sky podpořilo rádio Evropa 2 a další rádia.

Díky!

Soutež v rapování

Sharkass zazpívá pár ze svých písní na této akci a také se stane porotkyní jedinečného mezigeneračního battlu, kam je možnost se přihlásit a získat tak šanci vyhrát nový mobilní telefon!

Více info na www.pravetedzarime.cz.

Výhra v soutěži Západočeská kapela roku

Sharkass a její projekt zvítězil v soutěži Západočeská kapela roku rádia Kiss Proton. V plánu je nahrání singlu a jeho nasazení do hitparády rádia.

Nový videoklip

Nový videoklip v pražském studiu Faust dotočen. Jedná se o freestyle-rapovou skladbu z připravovaného alba Sharkass, které nazvala Prostor. Je možné jej nalézt na stránce Youtube.com. Videoklip se jmenuje Bejt jiný.

Live na Kiss Proton

10. 6. ve  20:00, rozhovor na rádiu Kiss Proton a živě písně jako Jedno Přání nebo Nevrátím.

Nový rozhovor

Internetový pořad: Motivace Jinak, host SharkaSs

Novinky (duben 2015)

Píseň Fly to the blue sky nasadilo do hitparády rádio Kiss Jižní Čechy, dále se dostala do hitparády T-Music Chart. Příští týden bude nasazena do rotace rádia Express, dne 18.3 od 13:00 zde má rapperka Sharkass s producentkou rozhovor. 8. 4 vystupuje Sharkass ve vyprodané Lucerně jako host kapely Eddie Stoilow.

Reportáž o Sharkass v TV Prima

Reportáž o SharkaSs a jejím novém videoklipu + chystaném albu, se objevila na TV Prima, V pořadu VIP Zprávy. Děkuji moc za podporu!

Nový videoklip je na světě

Rapperka Sharkass vydala videoklip Fly to the blue sky ve spolupráci s Blue Sky Aviation s.r.o. a producentkou Blanche.

Prosinec a leden

Dnešním dnem má premiéru v kině studentský film Kamila, ve kterém si Šárka zahrála. Dále se odehrály koncerty v Zábřehu, v Brně a v pražském Sasazu, které dopadly výborně, a především se vydal první videoklip z chystané desky Prostor. Šárka už pracuje s profi produkcí na druhém videoklipu, který vyjde zhruba za měsíc a půl.

Natáčení pro TV JOJ a účast v show Silné reči

Ve středu se Šárka zúčastnila populární slovenské show Silné reči. Vše bylo dokumentováno slovenskou televizí JOJ. Jednalo se o natáčení v rámci nové slovenské reality show a celebritách s názvem Sladký život. Díl se bude vysílat v únoru. Na fotce je Šárka se slovenským komikem.

Videoklip kapely FROM

O víkendu si Šárka zahrála v novém videoklipu  české kapely FROM, která momentálně jede v hitparádě T-music chart. Natáčelo se v sobotu ve školním prostředí a v neděli v klubu. Klip vyjde v lednu. O fotku z natáčení se postarala fotografka Monika Hlinka.

Nový pořad Mish Mash

Každé pondělí od 17:00 – 19:00 můžete Sharkass poslouchat on air na radiu Hiphopstage.cz. Startuje zde nový pořad s názvem Mish Mash. Jejím moderátorským kolegou je DJ Snet.

Sharkass na Radiu Spin

20. 11. se Sharkass zúčastnila show na Radiu Spin, kde mluvila o svém novém albu Prostor, které vyjde zhruba v únoru roku 2015.

Kampaň HATEFREE

Sharkass se stala jednou z tváří kampaně proti nenávisti, více info o této kampani například ZDE.

Natáčení s TvTwixx

Zahrála jsem si ve videu s oblíbenými youtubery TvTwixx.

Více informací

Práce na albu úspěšně pokračují!

Finalizují práce na novém albu Prostor, které vyjde zhruba na přelomu března a dubna. Na albu se objeví hosté jako anglická rapperka Lazy Hammock nebo talentovaná Sonya Surprise. Vše je pod vedením producentské dvojky Dušana Liperta a Blanky Maderové. Nahrávání probíhá ve studiu Faust Records. Na albu se objeví zhruba 8 písniček včetně písně Prostor.

Měsíc září

Měsíc září byl úspěšný, předskakovala jsem rapperovi Rytmusovi na akci v Příbrami, vystupovala jsem v Prachaticích na akci společně s Leošem Marešem a nahrála jsem další písničky do chystaného alba Prostor. Také je fajn, že jsem si konečně založila nové webové stránky, tudíž od teď bude nové info směřovat sem :)